Tervakosken UA:n yhteystiedot 2019

Vuoden 2019 TerUA:n hallitus on:

Puheenjohtaja: Jan Lönegren (jan.lonegren@terua.fi)

varapuheenjohtaja: Petri Koskela (petri.koskela@terua.fi)

sihteeri ja jäsenrekisterin ylläpitäjä : Jarno Kääpä (jarno.kaapa@terua.fi)

hallituksen jäsen: Jorma Suoranta (jorma.suoranta@terua.fi)

hallituksen jäsen: Matias Weck (matias.weck@terua.fi)

hallituksen jäsen: Heikki Aaltonen (heikki.aaltonen@terua.fi)

hallituksen jäsen: Marko Paasonen (marko.paasonen@terua.fi)

hallituksen varajäsen ja rahastonhoitaja:  Noora Saarinen (noora.saarinen@terua.fi)

hallituksen varajäsen: Timo Kekki (timo.kekki@terua.fi)

hallituksen varajäsen: Pasi Ruotanen (pasi.ruotanen@terua.fi)

toiminnantarkastajat:  Hannu Lehto, Ilkka Sinivuori

 Facebook-sivut: www.facebook.com/groups/362486974162/

 

 

Vastaa