Tervakosken UA:n yhteystiedot 2020

Vuoden 2020 TerUA:n hallitus on:

Puheenjohtaja: Laura Kääpä (laura.kaapa@terua.fi)

varapuheenjohtaja: Matias Weck (matias.weck@terua.fi)

hallituksen jäsen: Jorma Suoranta (jorma.suoranta@terua.fi)

hallituksen jäsen: Jan Lönegren (jan.lonegren@terua.fi)

hallituksen jäsen: Heikki Aaltonen (heikki.aaltonen@terua.fi)

hallituksen jäsen: Marko Paasonen (marko.paasonen@terua.fi)

hallituksen jäsen: Timo Kekki (timo.kekki@terua.fi)

hallituksen varajäsen: Anssi Jorvala

hallituksen varajäsen: Juuso Jorvala

hallituksen varajäsen: Rauno Vuorinen

Hallituksen ulkopuolelta:

sihteeri ja jäsenrekisterin ylläpitäjä : Jarno Kääpä (jarno.kaapa@terua.fi)

rahastonhoitaja:  Mari Nousiainen (mari.nousiainen@terua.fi)

toiminnantarkastajat:  Hannu Lehto, Ilkka Sinivuori

 Facebook-sivut: www.facebook.com/groups/362486974162/

 

 

Vastaa